وحید دجلانی چهارشنبه 12 آبان 1395 06:00 ب.ظ نظرات ()

 

SP microSDHC CARD-8GB

 

کارت حافظه SP microSDHC دارای ظرفیت ذخیره سازی 8 گیگابایت است و همراه با یک آداپتور ارائه می گردد. کارت میکرو یو اس دی سیلیکون پاور دارای کلاس 10 و سرعت استاندارد U1 است.

کارت های حافظه microSD قادرند حجم بالایی از اطلاعات شامل عکس،فیلم،موزیک و... را در خود ذخیره کنند و پس از آن می توان اطلاعات را به حافظه های اکسترنال و یا کامپیوتر شخصی انتقال داد. دوربین های دیجیتال،گوشی های تلفن همراه هوشمند ،تبلت ها و سایر دستگاه های دارای شیار microSD از این نوع کارت حافظه استفاده می کنند.محدوده قیمت :

ریال تا ریال


لطفاً جهت دریافت هرگونه اطلاعات برای خرید، به قسمت فروشندگان در زیر تصاویر مراجعه نموده و بر روی نام فروشگاه موردنظر کلیک نمایید.
فروش کالاهای دیجیتال در وب سایت صنف ای تی انجام نمی شود، صنف ای تی قیمت فروش روز محصولات و اطلاعات تماس منابع اصلی را در اختیار شما قرار می دهد.
کاربر گـرامی, قیمت خرید کالاهای مـورد نیـاز شمـا، ممکـن است پس از تماس مستقیم با فروشندگان شامل تخفیف گردد، فروشندگان نیز طـی قرارداد فی مابیـن با سایت صنف ای تی، موظـف هستنـد کالاها را با قیمت منـدرج به شمـا تحویل نماینـد، در صـورت مغایرت قیمت درج شده و قیمت فروش نهائی توسط منابع فروش معرفی شده, لطفاٌ تخلفات را گزارش فرمائید.

لیست قیمت

مشخصات محصول