وحید دجلانی چهارشنبه 12 آبان 1395 05:59 ب.ظ نظرات ()
کارت حافظه KodakmicroSDHC card 8GB

کارت حافظه KodakmicroSDHC card 8GB 4.3


 

 

 

Kodak microSDHC card-8GB

 

کارت حافظه Kodak microSDHC Memory card دارای 8 گیگ ظرفیت،سرعت استاندارد U1 و کلاس 10 بوده که مناسب برای ذخیره سازی حجم بزرگی از اطلاعات است .سرعت خواندن اطلاعات کارت حافظه حداکثر تا 30 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن آن حداکثر تا 11 مگابایت بر ثانیه است.

در طی زمان و با پیشرفت تکنولوژی کارت های microSD طراحی و ساخته شدند که ابعاد کوچک تری دارندو جایگزین مناسبی برای کارت های SD بشمار می روند.این کارت حافظه همراه با آداپتور(کارت ریدر) ارائه شده است تا بدین طریق بتوان به صورت مستقیم و بدون نیاز به کابل، آن را به سیستم متصل نمود و به اطلاعات موجود بر روی کارت حافظه دسترسی پیدا کرد.محدوده قیمت :

ریال تا ریال


لطفاً جهت دریافت هرگونه اطلاعات برای خرید، به قسمت فروشندگان در زیر تصاویر مراجعه نموده و بر روی نام فروشگاه موردنظر کلیک نمایید.
فروش کالاهای دیجیتال در وب سایت صنف ای تی انجام نمی شود، صنف ای تی قیمت فروش روز محصولات و اطلاعات تماس منابع اصلی را در اختیار شما قرار می دهد.
کاربر گـرامی, قیمت خرید کالاهای مـورد نیـاز شمـا، ممکـن است پس از تماس مستقیم با فروشندگان شامل تخفیف گردد، فروشندگان نیز طـی قرارداد فی مابیـن با سایت صنف ای تی، موظـف هستنـد کالاها را با قیمت منـدرج به شمـا تحویل نماینـد، در صـورت مغایرت قیمت درج شده و قیمت فروش نهائی توسط منابع فروش معرفی شده, لطفاٌ تخلفات را گزارش فرمائید.

لیست قیمت

مشخصات محصول

 

نوع کالا

microSDHC CARD
نام کالا Kodak
ظرفیت  8GB
ابعاد 15 × 11 × 1 mm (L x W x H)
وزن 15 گرم 
کلاس CLASS 10
استاندارد سرعت U1
سرعت خواندن حداکثر تا 30MB/S 
سرعت نوشتن حداکثر تا 11MB/S 
مقاوم در برابر  -
گارانتی 3 سال