وحید دجلانی چهارشنبه 7 مهر 1395 08:07 ب.ظ نظرات ()

فناوری اطلاعات اصناف ایران

قیمت انگشتر نقره حلقه ست ازدواج جدید


انگشتر نقره حلقه ست ازدواج جدید

انگشتر نقره حلقه ست ازدواج جدید


نقره 925 عیار - حلقه ست ازدواج - درخشش این حلقه مانند طلای سفید می باشد - طرح مدرن - نقره ضخیم - شیک - طرح اسپرت - مخصوص زوج های شیک پوشمحدوده قیمت :

1,250,000 ریال تا 1,250,000 ریال


لطفاً جهت دریافت هرگونه اطلاعات برای خرید، به قسمت فروشندگان در زیر تصاویر مراجعه نموده و بر روی نام فروشگاه موردنظر کلیک نمایید.
فروش کالاهای دیجیتال در وب سایت صنف ای تی انجام نمی شود، صنف ای تی قیمت فروش روز محصولات و اطلاعات تماس منابع اصلی را در اختیار شما قرار می دهد.
کاربر گـرامی, قیمت خرید کالاهای مـورد نیـاز شمـا، ممکـن است پس از تماس مستقیم با فروشندگان شامل تخفیف گردد، فروشندگان نیز طـی قرارداد فی مابیـن با سایت صنف ای تی، موظـف هستنـد کالاها را با قیمت منـدرج به شمـا تحویل نماینـد، در صـورت مغایرت قیمت درج شده و قیمت فروش نهائی توسط منابع فروش معرفی شده, لطفاٌ تخلفات را گزارش فرمائید.

لیست قیمت

مشخصات محصول

 

   سبک رادیوم

 

- نقره با عیار 925

- آب رادیوم

- رادیوم آلیاژی ترکیبی از پلاتین و چند فلز گرانقیمت دیگر می باشد ، شفافیت خیره کننده  ای دارد، این آبکاری و درخشش تا مدتها بدون تغییر رنگ ثابت می ماند، البته باید از مواد پاک کننده قوی و شیمیایی و اجسام سخت دور نگه داشته شود.

 - سنگ های به کار رفته در این سبک اکثرا اصلی (معدنی) و یا صنعتی درجه یک (سنتاتیک) می باشند. 

 

 

خواص نقره
 
 

نقره

نام انگلیسی : (SILVER)

نقره صد ها بار بیش از سایر مواد ضد عفونی كننده موثر است و ۶۵۰ میکروب را از بین می برد. شاید خود شما كه همیشه یك انگشتر نقره با نگین عقیق در دست دارید ,اطلاع نداشته باشید كه چه خاصیت بزرگی در این فلز گرانبها هست وچگونه بدون اینكه خود بدانید مراقب سلامت شماست.اخیرا” دكتر هاری ماركراف استاد پزشكی دانشگاه سانت دویس پس از آزمایشهای متعدد اعلام كرد كه نقره صدها بار بیش از سایر داروهای ضد عفونی و ضد میكروب , میكربها را از بین می برد در حالیكه نقره به تنهایی می تواند ۶۵۰ میکروب را نابود كند بدون اینكه مانند دیگر ضد عفونیها عوارض بعدی بر جای گذارد.استاد دیگری بنام چالز فوكس دارویی از نقره تهیه كرده است به نام سولفادیازین نقره , كه در معالجه سر ما خوردگی و جوش های پوستی و در هفتاد در صد سوختگیهای جلدی مورد استفاده قرار می گیرد .
همچنین شر كت های هواپیمایی انگلستان , سویس , آلمان , اسكاندیناوی, فرانسه ,كانادا , ایتالیا , ژاپن و… از آن در داخل هواپیما به عنوان یك میکروب كش قوی استفاده می كنند . حتی در سویس برای ضد عفونی كردن آب آشامیدنی شهر از نقره استفاده می كنند.  

 

خواص درمانی

در تفریح و دلگشایی قلب , نزدیك به یا قوت است . برای بد بویی دهان و رفع رطوبتهای لزج و عفونت بلغم و مالیخولیا , دیوانگی , وسواس , سرفه , استسقا , طحال , سنگ مثانه و كلیه ها سودمند است . 
ضمادش تحلیل برنده ورم هاست. نقره در داروهای چشم جهت روشنایی و تقویت چشم سودمند است 
استفاده از نقره در درمان ناراحتی های مربوط به اختلالات گوارشی مفید است و به بدن كمك می کند تا غذا به راحتی هضم شود . نقره بنیه وبهره ی هوش را افزایش می دهد. برای لاغری، درد پا، تب مزمن وضعف بعد از تب، سوزش قلب، مشكلات بینایی، ورم روده ها، ترشح بیش از حد كیسه ی صفرا، خیال بافی وصرع مفید است .نوشیدن شیر گرم كه در ظرف نقره حرارت دیده باشد برای تجدید قوا بسیار موثر است.

نقره خاصیت ضد افسردگی دارد و افسردگی های شدید را درمان می کند.