وحید دجلانی یکشنبه 14 شهریور 1395 04:47 ب.ظ نظرات ()

پن پوستهای خشک و حساس کامان

پن پوستهای خشک و حساس کامان


COMEON Extra Dry & Sensitive

سازنده: ساخت سوئیسمحدوده قیمت :

220,000 ریال تا 220,000 ریال


لطفاً جهت دریافت هرگونه اطلاعات برای خرید، به قسمت فروشندگان در زیر تصاویر مراجعه نموده و بر روی نام فروشگاه موردنظر کلیک نمایید.
فروش کالاهای دیجیتال در وب سایت صنف ای تی انجام نمی شود، صنف ای تی قیمت فروش روز محصولات و اطلاعات تماس منابع اصلی را در اختیار شما قرار می دهد.
کاربر گـرامی, قیمت خرید کالاهای مـورد نیـاز شمـا، ممکـن است پس از تماس مستقیم با فروشندگان شامل تخفیف گردد، فروشندگان نیز طـی قرارداد فی مابیـن با سایت صنف ای تی، موظـف هستنـد کالاها را با قیمت منـدرج به شمـا تحویل نماینـد، در صـورت مغایرت قیمت درج شده و قیمت فروش نهائی توسط منابع فروش معرفی شده, لطفاٌ تخلفات را گزارش فرمائید.

لیست قیمت

مشخصات محصول

پن پوستهای خشک و حساس کامان
COMEON Extra Dry & Sensitive

توضیحات:

ایجاد کننده رطوبتی ماندگار و طولانی مدت ( که توسط مواد تشکیل دهنده خاص که با تکنولوژی ویژه در محصولات پن تعبیه شده اند) می باشد، از ایجاد پوسته پوسته شدن صورت و همچنین ایجاد ترک های برگشت ناپذیر در اثر خشکی پیشگیری می کند. این پن با داشتن مواد رطوبت رسان ویژه و تکنولوژی خاص تعبیه شده در آن باعث نرم و مرطوب شدن ویژه پوست و ماندگاری طولانی رطوبت آن می گردد.

 

روش مصرف:

ابتدا صورت خود را توسط آب ولرم مرطوب نموده سپس پوست خود را به کف حاصل از پن آغشته نموده و در حد 2 دقیقه همراه با کف صورت خود را به صورت دورانی ماساژ دهید. سپس صورت را آبکشی نموده و با حوله نرم خشک نمایید.

 

چه کسانی از این پن استفاده کنند:

- افراد دارای پوست خشک و حساس

- افراد دارای قرمزی و حساسیت پوست صورت

- افراد با اختلالات هورمونی (مخصوصاً در سنین یائسگی) که دچار معضل پوسته پوسته شدن و خشکی پوست می گردند.

 

زمان و تکرار استفاده از این پن:

پوست صورت بخصوص در مواقع استراحت باید تمیز و عاری از هرگونه مواد آرایشی و همچنین چربی اضافی باشد. زیرا که بیشترین فعالیت و ترمیم پوست در زمان استراحت و خواب اتفاق می افتد.

بنابراین پزشکان توصیه می کنند که روزی 2 بار از این پن استفاده گردد، (یکبار صبح، یکبار شب) شب برای زدودن آلودگیها و چربی های جمع شده در طول روز (همچنین با داشتن مواد رطوبت رسان و مغذی به بازسازی بهتر پوست کمک می نماید) و صبح هنگام برای از بین برندن چربی ها و مواد اضافی حاصل از بازسازی پوست.