وحید دجلانی شنبه 13 شهریور 1395 03:13 ب.ظ نظرات ()

اسپری درمانی اوره 10% و اسید منتل سی پی آی (CPI)


Urea 10% + Acid Mantle Moisturizing Emulsion Centrum Pharmaceutical International

سازنده: ساخت اسپانیامحدوده قیمت :

820,000 ریال تا 820,000 ریال


لطفاً جهت دریافت هرگونه اطلاعات برای خرید، به قسمت فروشندگان در زیر تصاویر مراجعه نموده و بر روی نام فروشگاه موردنظر کلیک نمایید.
فروش کالاهای دیجیتال در وب سایت صنف ای تی انجام نمی شود، صنف ای تی قیمت فروش روز محصولات و اطلاعات تماس منابع اصلی را در اختیار شما قرار می دهد.
کاربر گـرامی, قیمت خرید کالاهای مـورد نیـاز شمـا، ممکـن است پس از تماس مستقیم با فروشندگان شامل تخفیف گردد، فروشندگان نیز طـی قرارداد فی مابیـن با سایت صنف ای تی، موظـف هستنـد کالاها را با قیمت منـدرج به شمـا تحویل نماینـد، در صـورت مغایرت قیمت درج شده و قیمت فروش نهائی توسط منابع فروش معرفی شده, لطفاٌ تخلفات را گزارش فرمائید.

لیست قیمت

مشخصات محصول

اسپری درمانی اوره 10% و اسید منتل  سی پی آی (CPI)
Urea 10% + Acid Mantle Moisturizing Emulsion
Centrum Pharmaceutical International

موارد مصرف:

خشکی پوست

 

توضیحات:

این امولسیون با فرموله نمودن 10 درصد Acid Mantle (یا همان فیلم هیدروفیلیک و محافظ اسیدی پوستی) در کنار 10 درصد اوره یک مرطوب کننده کاملا موثر به شمار می رود. ترکیب شبیه اسید منتل این فرمول (متشکل از روغن های آفتابگردان، هویج و جوانه گندم) با سرعت و کیفیت تمام به بازسازی ساختار پوست های خشک، اگزماتیک، هایپرکراتوز و آسیب دیده کمک شایانی کرده و اثرات آنتی سپتیک و کراتولیتیک را در کنار مرطوب کنندگی بالا ایجاد می نماید. شکل دارویی اسپری مصرف این فرآورده را بسیار آسان می نماید و باعث افزایش Compliance بیماران خصوصا اطفال و بیماران حساس و اگزماتیک می گردد. به جزء نقاط رایج و مستعد به خشکی همچون دست، پا، آرنج و زانو این محصول به دلیل Spreadability ساده و روان آن در سایر نقاط بدن نیز به راحتی قابل اسپری کردن می باشد.

 

نحوه مصرف:

بسته به میزان خشکی و هایپرکراتوز موجود روزانه 4-2 مرتبه اسپری شود.

 

:ACTIVE INGREDIENTS

Urea, Carrot oil (Daucus carota oil), Wheat germ oil (Germen Triticum vulgare oil), Lactic Acid, Coconut ethoxylated oil (Cocos nucifera ethoxylated oil), Sunflower oil (Helinanthus annus oil), Ascorbyl palmitate, Glycerin, and Lecithin